ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών-τριών του Γυμνασίου Λ.Τ. Ανάφης & Γυμνασίου Λ.Τ. Σικίνου, στη Βουλή των Ελλήνων.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:   Διορθωμένη προκύρηξη Επίσκεψης στη Βουλή

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου Μυκόνου στο  ΚΠΕ Κορθίου στην Άνδρο.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση συμμετοχής σε αθλητική δραστηριότητα «μαραθώνιος’ μαθητών-τριών Λυκειακών τάξεων  (ΓΕΛ-ΕΠΑΛ) Σίφνου, στην Αθήνα.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  Προκήρυξη εκδρομής Μαραθωνίου 2019

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄τάξης του ΓΕΛ Θήρας, στη Ζυρίχη-Στρασβούργο.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ _ ΓΕΛ ΘΗΡΑΣ

Προκήρυξη εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου με Λ.Τ. Ίου στην Θήρα, στο πλαίσιο του αναλυτικού προγράμματος.

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Βαλέτειο Ίου προκήρυξη εκπαιδευτικής επίσκεψης στα πλαίσια αναλυτικού προγράμματος

Προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου του Γυμνασίου με Λ.Τ. Ίου στην Θεσσαλονίκη και την Αθήνα

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Βαλέτειο Ίου προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου 2019

Ορθή ανακοινοποίηση, 02-10-2019_Προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου του ΓΕΛ Νάξου στα Ιωάννινα και την Θεσσαλονίκη