ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης Λυκείου του ΕΠΑ.Λ. Μήλου στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ ΕΠΑΛ ΜΗΛΟΥ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ1

Ορθή ανακοινοποίηση_Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης του ΓΕΛ Πάρου στην Κρήτη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ-ΚΡΗΤΗ 2019-2020_ορθό

Ορθή ανακοινοποίηση_Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών του 1ου Γυμνασίου Νάξου στη Λάρνακα της Κύπρου.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: Προκηρυξη 1ου Γυμν. Ναξου_ΚΥΠΡΟΣ_ορθό

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση πενθήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης Λυκείου του Γυμνασίου με Λ.Τ. Κύθνου στη Ρουμανία.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: ΠΡΟΚHΡYΞΗ Γ΄ΛΥΚ 2020 (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση τετραήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης του 1ου Γυμνασίου Σύρου στη Ρώμη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ 4ΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΡΩΜΗ_2020

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης του ΓΕΛ Σύρου στα Ιωάννινα.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΓΕΛ ΣΥΡΟΥ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση μετακίνησης μαθητών-τριών του ΕΠΑΛ Θήρας για συμμετοχή σε μαθητικό συνέδριο στην Κωνσταντινούπολη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: Προκήρυξη για μετακίνηση ΕΠΑΛ Θήρας στην ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση τριήμερης εκδρομής μαθητών-τριών του Γυμνασίου Βίβλου στη Βουλή των Ελλήνων και στο Ναύπλιο.

Δείτε εδώ την προκήρυξη: Προκήρυξη Γυμνασίου Βίβλου στη Βουλή των Ελλήνων και στο Ναύπλιο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης του ΕΠΑΛ Άνδρου, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη:   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Γ΄ΤΑΞΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΠΑΛ ΑΝΔΡΟΥ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της Γ΄τάξης του ΓΕΛ Μυκόνου, στην Κρήτη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη:  Προσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκδρομής Γ Λυκείου

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών-τριών Γυμνασίου-Λυκείου των εκπαιδευτηρίων ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ, στην Αθήνα.

Δείτε εδώ την προκήρυξη:  Προκήρυξη Εκδρομής στην Αθήνα

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών  Γ΄τάξης του ΓΕΛ Άνδρου, στην Κρήτη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη:   ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ_Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκδρομή στην Κρήτη

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών της  Γ΄τάξης του ΓΕΛ  Τραγαίας, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε εδώ την προκήρυξη:   Προκήρυξη Εκδρομής_ ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκδρομής μαθητών-τριών  του Γυμνασίου Λ.Τ. Ανάφης στη Βενετία.

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκδρομή Γυμνασίου Λ.Τ. Ανάφης στη Βενετία

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών  Γ΄τάξης του ΓΕΛ Νάουσας Πάρου, στη Ρώμη.

Δείτε την προκήρυξη εδώ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ ΤΑΞΗΣ – ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ_signed

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη συμμετοχή μαθητών/τριών του ΕΠΑΛ & ΓΕΛ  Θήρας στο μαθητικό συνέδριο προσομοίωσης στη Γερμανία.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ_ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκδρομή στην Κρήτη

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πολυήμερης εκδρομής μαθητών-τριών  Γ΄τάξης, στην Κρήτη.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ_ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΙΦΝΟΥ_ΚΡΗΤΗ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών-τριών του Γυμνασίου Λ.Τ. Ανάφης & Γυμνασίου Λ.Τ. Σικίνου, στη Βουλή των Ελλήνων.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:   Διορθωμένη προκύρηξη Επίσκεψης στη Βουλή

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου Μυκόνου στο  ΚΠΕ Κορθίου στην Άνδρο.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση συμμετοχής σε αθλητική δραστηριότητα “μαραθώνιος’ μαθητών-τριών Λυκειακών τάξεων  (ΓΕΛ-ΕΠΑΛ) Σίφνου, στην Αθήνα.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  Προκήρυξη εκδρομής Μαραθωνίου 2019

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διοργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄τάξης του ΓΕΛ Θήρας, στη Ζυρίχη-Στρασβούργο.

Δείτε την προκήρυξη εδώ:  ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ _ ΓΕΛ ΘΗΡΑΣ

Προκήρυξη εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου με Λ.Τ. Ίου στην Θήρα, στο πλαίσιο του αναλυτικού προγράμματος.

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Βαλέτειο Ίου προκήρυξη εκπαιδευτικής επίσκεψης στα πλαίσια αναλυτικού προγράμματος

Προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου του Γυμνασίου με Λ.Τ. Ίου στην Θεσσαλονίκη και την Αθήνα

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Βαλέτειο Ίου προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου 2019

Ορθή ανακοινοποίηση, 02-10-2019_Προκήρυξη πολυήμερης Γ΄ Λυκείου του ΓΕΛ Νάξου στα Ιωάννινα και την Θεσσαλονίκη