ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Γ/ΣΙΟ Λ.Τ. ΚΕΑΣ _  Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (16-11-2018)

Επαναπροκήρυξη πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του Γ/ΣΙΟΥ Λ.Τ. ΚΕΑΣ, στα Ιωάννινα.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_ ΓΣΙΟ Λ.Τ. ΚΕΑΣ_ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ (9-11-2018)

Επιλογή τουριστικού γραφείου για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Νάξου, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Επιλογή Τουριστικού Γραφείου 2018

ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΡΟΥ (5-11-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΡΟΥ, στην  Πράγα.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: ΠΡΟΣΚΛ. ΕΚΔΗΛ. ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ_signed

ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ (5-11-2018)

Επαναπροκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Νάξου, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο:   Επαναπροκήρυξη Εκδρομής 2018

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΙΒΛΟΥ (1-11-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης της Γ’ τάξης του Γυμνασίου Βίβλου, στο  ΚΠΕ Κλειτορίας.

Δείτε το συνημμένο αρχείο:  Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ» (30-10-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση 3ημερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του Ιδιωτικού  Γυμνασίου Μυκόνου «Σύγχρονη Παιδεία» στην Αθήνα.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος_3μερη ΑΘΗΝΑ

ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ (26-10-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Νάξου, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Προκήρυξη Εκδρομής _ΓΕΛ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ

Γ/ΣΙΟ Λ.Τ. ΚΕΑΣ _  Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (22-10-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του Γ/ΣΙΟΥ Λ.Τ. ΚΕΑΣ, στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_Γ΄ΤΑΞΗ Λ.Τ. ΚΕΑΣ

ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ (22-10-2018)

Επαναπροκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ Νάξου στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Επαναπροκήρυξη πολυήμερης Γ Λυκείου 2018_ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ

ΓΕΛ  ΜΥΚΟΝΟΥ (19-12-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ Μυκόνου στα  Χανιά (12-18/12/2018).

Δείτε το συνημμένο αρχείο:  Προσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκδρομής Γ Λυκείου

ΓΕΛ  ΑΝΔΡΟΥ  (19-12-2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ Άνδρου στη Θεσσαλονίκη (14-19/12/2018).

Δείτε το συνημμένο αρχείο:   ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ_ΓΕΛ ΑΝΔΡΟΥ

Γυμνάσιο με Λ.Τ. Ίου – ΕΠΑ.Λ. Ίου

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής του Λυκείου και του ΕΠΑΛ Ίου στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: ΒΑΛΕΤΕΙΟ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2018

Γυμνάσιο με Λ.Τ. Σίφνου

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση μετακίνησης του Λυκείου και του ΕΠΑΛ Σίφνου στο Βελιγράδι, στο πλαίσιο του 5ου Ευρωπαϊκού Μαθητικού Συνεδρίου.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Προκήρυξη για συμμετοχή στο συνέδριο του Βελιγραδίου

Γυμνάσιο με Λ.Τ. Σίφνου

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης των τάξεων του Γυμνασίου, Λυκείου και ΕΠΑΛ της Σίφνου στην Αθήνα.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Προκήρυξη εκδρομής Μαραθωνίου 2018

ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ Νάξου στη Θεσσαλονίκη.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: Προκήρυξη πολυήμερης Γ Λυκείου 2018_ΓΕΛ Νάξου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ. ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΩΝ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΛΤ Κουφονησίων στα Ιωάννινα.

Δείτε το συνημμένο αρχείο: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΛΤ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΩΝ

ΓΕΛ  ΘΗΡΑΣ (ΜΟΝΑΧΟ 1-10/12/2018)

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ’ τάξης του ΓΕΛ Θήρας  στο Μόναχο.

Δείτε το συνημμένο αρχείο:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ_ΓΕΛ ΘΗΡΑΣ